На Волині інвесторам пропонують 99 земельних ділянок

На Волині інвесторам пропонують 99 земельних ділянок

Волинь

У Волинській області визначено 99 привабливих для ведення бізнесу земельних ділянок несільськогосподарського призначення, які можуть зацікавити потенційних інвесторів. Волинські землевпорядники, які здійснили цю роботу, визначили із земель державної та комунальної власності вільні інвестиційно-привабливі наділи  загальною площею 506 га, які, або право оренди яких пропонуються запропоновані для продажу на земельних торгах для реалізації потенційних  інвестиційних проектів. З них для продажу у власність – 35 ділянок площею 223,2 га, для реалізації прав оренди – 64 наділи площею 282,5 га.

«У переліку – земельні ділянки для будівництва об’єктів промислового, комерційного та рекреаційного призначення, житлового будівництва, розміщення логістичних центрів, регіональних гуртових ринків сільськогосподарської продукції, об’єктів дорожньої інфраструктури, які можуть зацікавити бізнес, в тому числі й іноземний.  Наша область є прикордонною, чимало багато інвесторів зацікавлені у налагодженні співпраці та розвитку своєї справи тут», - каже в.о начальника Головного управління Держгеокадастру в області Василь Василенко. 

Найбільші площі пропонованих інвесторам наділів – у Ковелі (137,9 га), Нововолинську (73,4 га), Любомльському та Луцькому районах (72,4 та 53,2 га відповідно).

Інформація про ділянки, з їх переліком, розміщена на сайті Головного управління Держгеокадастру області.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!