На Волинь повертається тіло солдата, якого рідні не могли поховати через помилку у прізвищі

На Волинь повертається тіло солдата, якого рідні не могли поховати через помилку у прізвищі

Волинь

Волинянин Валерій Янчук з смт Іваничі 25 серпня минулого року отримав смертельні поранення під Іловайськом. У селі Дзеркальне небайдужий місцевий мешканець підібрав пораненого українського воїна і доправив в Амвросіївку (за це бойовики присудили чоловікові смертну кару, але йому дивом вдалося вирватися з їхнього полону). Та попри це дорогоцінний час для надання медичної допомоги був втрачений. Валерій Янчук помер 26 серпня під час операції. Його поховали в Амвросіївці на міському кладовищі. Рідні ж не могли знайти Валерія тривалий час, адже випадково – через нерозбірливість почерку начальника судово-медичного експертизи Авросіївки – у прізвищі замість літери «н» записали букву «м». Тож на міському кладовищі поховали Валерія Ямчука… Вийти на слід загиблого волинянина рідні змогли завдяки телеканалу «Інтер». Після показаного на ньому сюжету про Валерія його мамі зателефонував зголосився чоловік, який привіз пораненого Янчука в Амвросіївку. Далі потягнулися кількамісячні процедури з ДНК-експертизами. Про це йдеться у матеріалі "Віче-інформ".

І ось сьогодні тіло Валерія Янчука нарешті відправили додому на Волинь. Про це повідомила волонтер з Дніпропетровська Ірина Романенко.

«Велика подяка організації «Народна Пам’ять» і особисто Ярослав Жилкін, бо саме завдяки їх важкій праці було знайдено місце поховання Валерія. Сумуємо разом з матусею, з сестрою і братом Валерія. Наші співчуття всім рідним та близьким», – написала вона у «Фейсбук».

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • T Редактор сайту Ірина Бура 066 606 94 80
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×