У Луцьку забудовників, які зводять надвисотні будинки, попросили скинутися на пожежну автодрабину

У Луцьку забудовників, які зводять надвисотні будинки, попросили скинутися на пожежну автодрабину

Волинь

У Луцькій міській раді відбулася нарада із представниками фірм-забудовників які працюють у Луцьку. Тема зустрічі стосувалася пожежної безпеки. Заступник начальника управління ДСНС України у Волинській області підполковник служби цивільного захисту Костянтин Романчук зазначив, що у Луцьку є драбина для обслуговування дев’ятиповерхових будинків, тоді як останнім часом у Луцьку розпочалося будівництво житлових комплексів з вищою поверховістю – від 12 до 16. Отже, автоматично з’являється і потреба у відповідній авто драбині.

Заступник Луцького міського голови Лариса Соколовська звернулася до забудовників з проханням взяти участь у співфінансуванні придбання спецмашини. Пропозиції щодо своєї участі в інвестиційному проекті вони можуть подавати протягом двох тижнів до міської ради.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!