Нововолинська міська рада вирішила суттєва знизити вартість опалення

Нововолинська міська рада вирішила суттєва знизити вартість опалення

Волинь

Виконавчий комітет Нововолинської міської ради вирішив встановити для КП «Нововолинськтеплокомуненерго» на жовтень, листопад, грудень поточного року тариф на послуги з централізованого опалення для абонентів житлових будинків без будинкових та квартирних приладів обліку теплової енергії в розмірі 17,95 грн. за метр квадратний (з врахуванням ПДВ) за місяць. Нагадаємо, що відповідно до рішення Нацкомісії з питань регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг ( НКРЕКП) у Нововолинську обігрів одного метра мав коштувати майже 23 гривні. Ініціатором зниження тарифу на 5 гривень став міський голова Віктор Сапожніков.

Відповідно до рішення КП «Нововолинськтеплокомуненерго» поставлено завдання щомісячно своїми наказами проводити коригування тарифів на послуги з централізованого опалення згідно кліматичних умов та графіків подачі тепла.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!