«Луцьктеплу» дали 2 мільйони гривень з коштів на реконструкцію зоопарку

«Луцьктеплу» дали 2 мільйони гривень з коштів на реконструкцію зоопарку

Волинь

На вчорашньому позачерговому засіданні виконавчого комітету Луцької міської ради було розглянуте питання «Про перерозподіл видатків бюджету міста». Так пропонувалося збільшити видатки на внески до статутного капіталу ДКП «Луцьктепло» на приріст обігових коштів на суму 2 мільйони гривень за рахунок зменшення видатків на модернізацію зоопарку на відповідну суму.

Таке рішення начальник управління фінансів та бюджету міської ради Лілія Єлова обґрунтувала тим, що на ДКП «Луцьктепло» склалась складна ситуація. Споживачі мають борг перед підприємством за надані послуги близько 30 мільйонів гривень. Крім того, держава не повернула кошти за різницю у тарифах. Кошти ж потрібні на погашення заборгованості із заробітної плати перед працівниками ДКП «Луцьктепло».

Після обговорення рішення з цього питання було прийнято.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!