19 червня-професійне свято фермерів

19 червня-професійне свято фермерів

Волинь

Щорічно 19 червня, у день прийняття Закону України “Про фермерське господарство”, українські фермери відзначають своє професійне свято – День фермера. У Ківерцівському районі активно працює 18 фермерських господарств, які вирощують зернові та технічні культури, овочі та ягоди, сільськогосподарських тварин, -повідомляє Департамент агропромислового розвитку ОДА.

     “День фермера з’явилося в календарі Незалежної України не випадково. Адже, сьогодні фермери і фермерство – це навіть не професія, а, швидше, спосіб життя особливих людей, які не мислять себе без землі. Розвиток фермерства і робота самих фермерів відіграють важливу роль у забезпеченні продовольчої безпеки та збереження українського села”, - зазначив перший заступник голови райдержадміністрації  Юліан Таранчук, вітаючи фермерів зі святом.

Керівник обласного департаменту Юрій Горбенко відзначив ківерцівських фермерів нагородами.    Усі разом  ознайомилися із роботою особистого селянського господарства Владислава Зінкевича та оглянули підприємство Миколи Гонтара.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!