Волинь може виділити кошти на роботу місії «Чорний тюльпан»

Волинь може виділити кошти на роботу місії «Чорний тюльпан»

Волинь

У грудні з бюджету Волинської області на роботу активістів організації «Союз – Народна пам'ять», які здійснюють місію «Чорний тюльпан» на Донбасі, можуть виділити 50 тисяч гривень. З відповідним запитом до керівництва області звернувся відомий волинський волонтер та депутат обласної ради Костянтин Зінкевич. Зокрема він відзначив, що в обласному бюджеті передбачені кошти на потреби громадських організацій, котрі займаються підтримкою і реабілітацією воїнів АТО та їхніх сімей. Наразі невикористаними лишаються 210 тисяч гривень, у той час як місія «Чорний тюльпан» відчуває значні труднощі у матеріальному забезпеченні своєї роботи. Зокрема бракує коштів на пальне, запчастини для автомобілів.

Як відомо, учасники місії «Чорний тюльпан» займаються пошуком тіл загиблих у зоні бойових дій на Донбасі, також доставляють тіла воїнів з моргів на сході України до місць поховання.

Також Костянтин Зінкевич запропонував в обласному бюджеті на обласний рік закласти 500 тисяч гривень на підтримку «Чорного тюльпану».

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!