Екс-головний радикал Волині покинув партію Ляшка бо не взяли у нардепи

Екс-головний радикал Волині покинув партію Ляшка бо не взяли у нардепи

Волинь

Минулого тижня про вихід із Радикальної партії Олега Ляшка заявив лідер регіонального осередку Володимир Кучер. Таке рішення викликало здивування, адже Кучер вперше став депутатом обласної ради разом зі своєю політсилою.

Свій крок тепер уже екс-керівник РПЛ на Волині обґрунтував дуже просто, мовляв не бачить для себе перспектив у партії, адже розраховував стати нардепом але цього не сталося. Про це він розповів у коментарі виданню «Конкурент».

«В Радикальній партії Олега Ляшка вже чотири з половиною роки, з часу її заснування. Це моя четверта партія, де я офіційно був головою. Причин виходу з партії є дуже багато. Основна з них, на яку спираються всі інші, – це відсутність перспектив розвитку для себе. Основна мета, яку я переслідував, будучи головою Волинської обласної партійної організації партії Олега Ляшка, – це політична самореалізація. Я хотів стати депутатом Верховної Ради. На жаль, ця мета в даній партії виявилася нездійсненною. Зараз я є безпартійним депутатом обласної ради та головою фракції Радикальної партії в Волинській обласній раді. А чи зміниться моя партійна приналежність життя покаже», – розповів Володимир Кучер.

Схожі новини

Коментарів: 1

  • Волинянин
    16 грудня 2015 року, 10:18 - Відповісти
    0
    Еге ж, великий Сковорода писав , що кожному рот дере ложка суха...А вождь світового пролетаріату щось там казав і про політичну проституцію... А тут одно і друге...

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!