Лучанка відзначила 100-річний ювілей

Лучанка відзначила 100-річний ювілей

Волинь

14 грудня відзначила 100- літній ювілей мешканка Луцька Ганна Панасюк. З цієї нагоди, довгожительку привітали заступник директора департаменту соціальної політики Луцької міської ради Олег Главацький та головний спеціаліст відділу обслуговування інвалідів, ветеранів війни та праці Корпач Лариса Василівна. Ювілярці було урочисто вручено вітальний адрес від міського голови Миколи Романюка, а також квіти.

Народилась Ганна Марківна у Рязанській області, куди переїхали батьки під час Першої Світової війни з Польші. Через кілька років родина повернулась до Польші. В 1946 році були переселені на територію України. Ганна Марківна народила та виховала троє дітей (дві дочки та син). На сьогодні проживає з дочкою та онуком.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!