Китайці готові інвестувати у волинські вугільні шахти

Китайці готові інвестувати у волинські вугільні шахти

Волинь

Вчора голова Волинської облдержадміністрації Володимир Гунчик провів зустріч з Гуанем Цинбаєм – представником китайської компанії «SANYI», яка готова інвестувати в економіку України 3,5 мільярда доларів. Китайці уже мають досвід співпраці з гірничими підприємствами на сході України. Цікавить інвесторів і волинський вугільний басейн. Тож на зустрічі були також присутні керівники нововолинських копалень та ДП «Волиньвугілля». Вже сьогодні зацікавлені сторони у розвитку вуглевидобувної галузі на Волині проведуть з гостем з Китаю більш предметні переговори. Зокрема Гуань Цинбай повинен ознайомитися з технічними характеристиками волинських копалень, визначити їхню інвестиційну привабливість, щоб потім спільно узгодити форми співпраці. Вони можуть бути різними: від простого кредитування, до фінансування технічного переоснащення шахт чи дольової участі. Єдиною умовою інвестора є участь у проекті держави шляхом надання фінансових гарантій.

Компанія «SANYI» спеціалізується на виробництві важких механізмів для гірничих підприємств. Давно працює на російському ринку, віднедавна в Україні співпрацює з підприємствами корпорації ДТЕК.

Схожі новини

Коментарів: 1

  • Запорожець
    17 грудня 2015 року, 09:36 - Відповісти
    0
    В Запоріжжя вже "інвестував" російський бізнес - продали росіянам алюмінієвий комбінат. Був комбінат, після зупинки глиноземного виробництва став заводом, а зараз - руїни... Така ж доля і інших металургійних підприємств. Колись промислове Запоріжжя зараз перетворюється в місто пенсіонерів та безробітних - от такі іноземні "інвестиції"...

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!