Лучанам повернуть кошти за недоотримане опалення

Лучанам повернуть кошти за недоотримане опалення

Волинь

Депутати Луцької міськради підтримали рішення про проведення перерахунків для мешканців міста з оплати за централізоване опалення.

Про це повідомляє «Вголос».

«У зв’язку з відсутністю опалення у значної кількості мешканців міста, зумовленого невчасним поданням теплоносія в помешкання лучан, на підставі інформації наданої утримувачами внутрішньобудинкових мереж централізованого опалення та враховуючи численні скарги мешканців міста про відсутність теплопостачання, міська рада вирішила зобов’язати ДКП «Луцьктепло» провести споживачам перерахунок плати за теплопостачання за жовтень 2015 року», – йдеться в рішенні.

Так, за жовтень лучанам заборгували 1,4 мільйона гривень. Результати перерахунку передадуть до Місцевого обчислювального центру для коригування нарахування плати за послуги централізованого опалення.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!