У Луцьку сумнівного волонтера ДУКу забрали до поліції

У Луцьку сумнівного волонтера ДУКу забрали до поліції

Волинь

Сьогодні на залізничному вокзалі Луцька вкотре цього тижня збором коштів займався сумнівний волонтер ДУКу. Чоловік зі скринькою з символікою «Правого сектора», як і тиждень тому, потрапив у «поле зору» активіста Сергія Абрама, який відслідковує ситуацію з псевдоволонтерами у місті.

«Знову зловили ДУКівця, в якого з документів була лише виписка з реєстру. Збирали на 3-їй батальйон ДУКу в Пісках... (раніше вдалося зֹ’ясувати, що підрозділ запасний, тому не може перебувати на передовій – ред.). Знову у міськвідділі. Будемо вилучати скриньку разом з слідчим!», - зазначив активіст у повідомленні у «Фейсбук». І додав: «Допоки не зроблять діяльність публічною, а документи нормальними, то вони так будуть кататися...».

Схожі новини

Коментарів: 1

  • Вася Вайновіч
    13 січня 2016 року, 08:36 - Відповісти
    0
    Павло, то ти?

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!