В АП міркують над звільненням голів ОДА: у чорному списку і очільник Волині

В АП міркують над звільненням голів ОДА: у чорному списку і очільник Волині

Волинь

Адміністрація президента вивчає можливість перестановок в керівництві обласних державних адміністрацій.

За словами джерела «Апострофа» в АП, в даний момент розглядається звільнення ще чотирьох керівників областей, а також ряду глав райадміністрацій. Складання повноважень, зокрема, загрожує голові Волинської ОДА Володимиру Гунчику, голові Івано-Франківської ОДА Олегу Гончаруку, голові Київської ОДА Володимиру Шандрі та голові Кіровоградської ОДА Сергію Кузьменко. Як говорить співрозмовник видання, кадрові висновки можуть бути зроблені, перш за все, на підставі результатів президентської партії «Блок Петра Порошенка» на місцевих виборах.

У Волинській області головою облради став лідер регіонального осередку партії УКРОП Ігор Палиця, близький до бізнесмена Ігоря Коломойського, у якого зараз натягнуті відносини з командою президента. Політична сила Палиці виграла вибори в регіоні, отримавши 17 місць в облраді, тоді як БПП показав другий результат (13 депутатських мандатів). «Чи зможе Гунчик в таких умовах гідно протистояти Палиці – питання», – відзначило джерело.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • T Редактор сайту Ірина Бура 066 606 94 80
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×