13 січня 2016, 23:42
0
0
0

БК «Волиньбаскет-WOG» в першому матчі чвертьфіналу національного кубка взяти реванш у київського «Динамо» за дві поразки у регулярному чемпіонаті. Щоправда сьогодні підопічні Дмитра Чайковського все-таки більше порадували, ніж розчарували. Кажучи правду, перемога лучан над динамівцями була б серйозною сенсацією.

А так «Волиньбаскет-WOG» подарував своїм уболівальникам цікавий баскетбол з натяком на інтригу. Обидві команди добре провели стартову чверть. Господарі майданчика поступилися зрештою 20:25. Така результативність не може не радувати. Тим більше, що у попередніх поєдинках з «Динамо» лучани в атаці билися об глуху стіну оборони столичної команди. Наступні дві чверті лучани теж програли 18:23 і 18:25. І лише в останній 10-хвилинці підопічні Дмитра Чайковського взяли гору – 18:14.

У підсумку «Волиньбаскет-WOG» втретє за сезон поступився «Динамо» - 74:87. Матч-відповідь чвертьфіналу команди проведуть 16 січня.