У Луцьку буде вулична система відеоспостереження

У Луцьку буде вулична система відеоспостереження

Волинь

Під час засідання бюджетної комісії у Луцькій міській раді обговорили проект «Безпечне місто», який передбачає обладнання в обласному центрі сучасної системи вуличного відеоспостереження. Відповідно до проекту у місті буде прокладено оптоволоконну мережу загальною протяжністю 44 кілометри. Вона з’єднуватиме відеокамери з високою роздільною здатністю (встановлені у місцях найбільшого скупчення людей, біля світлофорів та на в’їздах до Луцька) та серверний центр. Програмне забезпечення дозволить також ідентифікувати і порівнювати обличчя з мережі Інтернет. Доступ до інформації матимуть структури МВС та СБУ.

Попередня вартість проекту – 12 мільйонів гривень. Луцьк розраховує на підтримку з обласного бюджету у реалізації проекту.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!