У села Камінь-Каширського району не доїжджає автобус

У села Камінь-Каширського району не доїжджає автобус

Волинь
Жителі чотирьох сіл Камінь-Каширського району – Личин, Качина, Ставища та Олександрії – залишилися практично відрізаними від світу. Як написали вони у листі за 321 підписом, власник рейсу Ковель – Личини Рибчук відмовляється обслуговувати ці населені пункти, мотивуючи тим, що пальне дороге, а пасажирів мало. 
«Спочатку автобус довозив пасажирів тільки у п’ятницю, суботу й неділю, здійснюючи ранковий, обідній та вечірній рейси. На сьогодні жителі сіл і в ці дні не мають змоги доїхати до Ковеля, бо маршрутка Ковель – Личини їде тоді, коли це захочеться перевізнику. Пасажири дуже часто не можуть дочекатись автобуса і повертаються додому. А серед них студенти, старші люди, мами з дітками», – пишуть сільчани. 
Такий лист-скаргу вони направили і в департамент інфраструктури та туризму облдержадміністрації. Люди просять чиновників розібратися і змусити власника маршруту виконувати умови тендера. «Якщо цей маршрут  «дуже збитковий», то хай перевізник відмовиться. Знайдуться інші, більш сумлінні», – справедливо зауважують. 
До речі, коли під час відряджень у села ми запитуємо людей про проблеми, то у числі перших вони називають нерегулярні автобусні перевезення. І це в багатьох районах Волині. Невже керівництво профільного департаменту не має важелів впливу на недобросовісних перевізників? Раніше ці проблеми якось вирішувалися. Ми триматимемо питання на контролі й напишемо про це у наступних публікаціях. 
Наталка СЛЮСАР,
Волинська область
 

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!