Мешканці волинського села на березі Світязя готові протестувати проти виділення землі АТОвцям

Мешканці волинського села на березі Світязя готові протестувати проти виділення землі АТОвцям

Волинь

На Волині назріває конфлікт через виділення землі бійцям АТО. І цього разу проблема не в небажанні влади виділяти військовим наділи. Нещодавно голова Волинської облдержадміністрації Володимир Гунчик отримав лист від Пульмівського сільського голови Шацького району. У ньому очільник тамтешньої громади зазначає, що мешканці сіл сільради категорично проти виділення ділянок бійцям АТО. У листі зазначається, що селяни готові навіть до протесту! До речі, землі, про які йде мова, не входять у межі сільської ради. Це державна земля. І вже виділено 180 ділянок саме для військовослужбовців.

Про цей дивний прецедент розповів сам Володимир Гунчик.

Цікаво, що Шацький район під час мобілізаційних заходів переважно був серед аутсайдерів. На початку минулого року тут стався інцидент, під час якого селяни змусили членів призовної комісії порвати повістки. Також спостерігалася масова міграція мешканців озерного краю в сусідню Білорусь.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!