На Луцький військовий аеродром перебазували бригаду тактичної авіації

На Луцький військовий аеродром перебазували бригаду тактичної авіації

Волинь

Вчора відбулося перекидання до Луцька однієї з бригад тактичної авіації. Це пов’язано з капітальним ремонтом летовища, на якому до цього базувався підрозділ.

Загалом, за даними «Організації Волинських Авіалюбителів» (ОВАЛ), Луцький військовий аеродром прийняв 14 бортів, з них 12 літаків Су-24 в модифікаціях фронтових бомбардувальників (Су-24М) і фронтових розвідників (Су-24МР), а також 2 навчально-бойові літаки Л-39 «Альбатрос». Вони пробудуть у Луцьку 2-3 місяці. Під час перебування на Волині бригада виконуватиме планові навчальні польоти за курсом бойової підготовки льотного складу Повітряних Сил Збройних Сил України. Екіпажі фронтових бомбардувальників також вилітатимуть у напрямку авіаційного полігону Повурськ у Ковельському районі, де відпрацьовуватимуть ракетні та бомбові удари по наземних цілях, а також навички прориву протиповітряної оборони противника на гранично малих висотах. Екіпажі Су-24МР контролюватимуть результати цих ударів, а також відпрацьовуватимуть навички ведення повітряної розвідки. А на навчально-бойових літаках Л-39 «Альбатрос» молоді офіцери Повітряних Сил Збройних Сил України виконуватимуть ті ж завдання, тільки під керівництвом досвідчених інструкторів. Польоти відбуватимуться й у темну пору доби.

Схожі новини

Коментарів: 2

 • Ігор
  13 квітня 2016 року, 13:15 - Відповісти
  0
  Позавчора хлопці стали літати- серце грало і на очах сльози стояли!
 • Богдан
  1 липня 2016 року, 21:29 - Відповісти
  0
  Чому ви взяли моє фото не запитавши мене?

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

 • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
 • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
 • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×