Волинська боксера — бронзова призерка кваліфікаційного турніру на Олімпіаду-2016 (відео переможного бою)

Волинь

Ковельчанка Тетяна Коб на олімпійському кваліфікаційному турнірі у Туреччині з рахунком 3:0 перемогла представницю Норвегії – Мерайлі Хансен. Волинянка стала бронзовим призером змагань.

Як відзначають у Федерації боксу України, завдяки цій перемозі Тетяна Коб має чудові шанси на здобуття олімпійської ліцензії. В разі, якщо фіналістки даного турніру, а саме Станіміра Петрова (Болгарія) або Нікола Адамс (Англія), які автоматично отримали ліцензії на Ігри у Ріо завдяки виходу до фіналу на турнірі у Туреччині, вийдуть до фіналу майбутнього чемпіонату світу серед жінок, то ліцензію на Олімпіаду 2016 отримає саме Тетяна Коб.

Ліцензійний чемпіонат світу з боксу серед жінок пройде з 19 по 27 травня у Казахстані.