Висунули першого кандидата на проміжних виборах до парламенту в окрузі Єремеєва

Висунули першого кандидата на проміжних виборах до парламенту в окрузі Єремеєва

Волинь

В окрузі №23, інтереси виборців якого представляв трагічно загиблий Ігор Єремеєв, балотуватиметься Ірина Констанкевич. Її кандидатуру висунули однопартійці під час 8-го з’їзду «УКРОПу», який відбувся сьогодні у Києві. Участь у ньому взяв 41 делегат, у тому числі голова Волинської обласної ради Ігор Палиця.

депутат облради, педагог, заступник голови правління благодійного фонду «Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом»;

Ірина Констанкевич народилася 1965 року у Львові. Закінчила філологічний факультет КНУ імені Тараса Шевченка. Доктор філологічних наук. Завідувачка кафедри української літератури Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки). Нині – заступник голови правління БФ «Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом», депутат Волинської обласної ради.

До округу №23 з центром у Маневичах відносяться Ківерцівський, Камінь-Каширський, Любешівський і Маневицький райони. Загалом нараховується 259 виборчих дільниць.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!