Залишив без Інтернету мешканців чотирьох районів Волині

Залишив без Інтернету мешканців чотирьох районів Волині

Волинь

Без Інтернету 4210 абонентів у чотирьох районах області залишалися минулої п’ятниці впродовж майже п’яти годин.

– Обрив волоконно-оптичної лінії зв’язку стався у Ратному зранку о 9.35. Без інтернет-зв’язку залишились абоненти Ратнівського,  Старовижівського, Шацького та Камінь-Каширського районів, – розповів Сергій Куява, начальник станційно-лінійної дільниці № 4 Каменя-Каширського.

А причина обриву банальна – ратнівчанин Михайло Б. копав канал для осушування болота в охоронній зоні кабелю. Земельні роботи проводив без погодження та виклику власників підземних комунікацій. От і сталося те, що сталося. На місце події прибули і працювали три аварійні бригади – станційно-лінійні дільниці міст Каменя-Каширського, Ковеля та Луцька.

Михайлу доведеться заплатити штраф і відшкодувати збитки. А це немалі кошти. А інші візьмуть собі за науку, що землерийні роботи потрібно проводити за погодженням власників підземних телекомунікацій та інших відповідних служб.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!