Два волинських університети у ТОП-20 за популярністю серед абітурієнтів

Два волинських університети у ТОП-20 за популярністю серед абітурієнтів

Волинь

Під час вступної кампанії 2016 року Міністерство освіти України запровадило нову систему розподілу держзамовлення між вищими навчальними закладами. Нововведення назвали «місце йде за абітурієнтом». В результаті, у ході вступної кампанії визначалися найпопулярніші виші, яким держава збільшила замовлення на бюджетні місця з тим, щоб вони могли взяти більше сильніших абітурієнтів. У ТОП-20 потрапили й волинські університети. Дванадцяте місце по Україні посів Луцький національний технічний університет, який отримає 122 додаткових місця. Одразу слідом за ним іде Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки – 119 додаткових місць.

Цікаво, що очолила ТОП-20 «Львівська політехніка» - 498 додаткових місць. Виш з галичини випередив КНУ імені Шевченка (393) та КНЕУ імені  Гетьмана (253).

Про це інформує МОН.

Загалом Міністерство освіти цього року рекомендували до зарахування на місця державного замовлення на всі освітньо-кваліфікаційні рівні 184 тисячі 778 абітурієнтів.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!