Луцькі депутати звернулися до уряду, аби припинили встановлення будинкових лічильників на газ

Луцькі депутати звернулися до уряду, аби припинили встановлення будинкових лічильників на газ

Волинь

Проблема встановлення будинкових лічильників на газ у міських багатоповерхівках актуальна практично для усіх регіонів. Люди не погоджуються із таким підходом газовиків до обліку блакитного палива. Буквально вчора у Луцьку на вулиці 8 березня мешканці будинку №4 не допустили представників «Волиньогазу» до виконання робіт. Аргументи людей прості – газ нині дорогий і ніхто не хоче платити ще й за свого сусіда. Газовики натомість мають чітко встановлений законодавством термін, до якого усі споживачі мають бути забезпечені приладами обліку блакитного палива. В облгазах, посилаючись на відсутність достатньої кількості коштів на індивідуальні лічильники, хочуть вирішити проблему за рахунок колективних.

Вчора ж депутати Луцької міської ради звернуться до прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана та голови Нацкомісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг з тим, щоб повпливали на цю ситуацію. Обранці громади поділяють думку пересічних мешканців про те, що встановлення загальнобудинкового вузла обліку не забезпечує персоніфікованого обліку спожитого газу, а значить і не спонукає до його економії. В особливо нерівні умови потрапляють ті, хто отримує субсидії, і ті хто їх не має. Луцькі депутати просять уряд впровадити державну програму, підтриману коштами з бюджету, для того, щоб все-таки забезпечити усіх індивідуальними лічильниками на газ.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!