У Локачинському районі батьки не пустили в школу дітей

У Локачинському районі батьки не пустили в школу дітей

Волинь

У селі Губин Локачинського району вже на початку навчального року виник скандал в місцевій школі. Сьогодні замість дітей до навчального закладу пішли майже 50 батьків. Так вони висловили всій протест проти кар’єрного самоуправства владців району. Кілька років у школі працювала директором Інна Левкова, а попередником її був нинішній голова райдержадміністрації Віктор Дудечко, якого звільнили зі скандалом.

– Нині, коли Віктор Федорович прийшов до влади, він хоче помститися, – говорить голова батьківського комітету Руслана Ковальчук. – Наша Інна Степанівна хороший керівник і педагог. Під тиском вона була змушена написати заяву на звільнення. На її місце хочуть поставити однопартійця голови райдержадміністрації – колишнього директора початкової школи села Тумин Локачинського району. Ми проти такого рішення. Вимагаємо у обласної та районної влади припинити це самоуправство. Дослухатися до нашої думки. Інакше на навчання дітей не пускатимемо. 

Батьки сьогодні зустрілися з головою Локачинської райдержадміністації Віктором Дудечком, який, до речі, є їх односельчанином, представниками обласного та районного відділів освіти. Завдяки рішучим діям батьків Інну Левкову поновили на посаді. Але жителі Губина побоюються, що тиск на директора школи продовжиться. Тож ми і надалі слідкуватимемо за розвитком подій. Представники обласного управління освіти теж пообіцяли тримати цю ситуацію на контролі.

Схожі новини

Коментарів: 3

 • Іван
  17 вересня 2016 року, 22:05 - Відповісти
  0
  Інформація спотворена і ЗОВСІМ не відповідає дійсності!!! Нехай кореспондент приїде і зустрінеться з усіма сторонами конфлікту, а не лише з "крикунами".
 • тиць здиць
  17 вересня 2016 року, 23:02 - Відповісти
  0
  і балаболами бо та інна степанівна то тіки красти вміє гроші і за ригів горою
 • українець
  3 грудня 2016 року, 12:26 - Відповісти
  0
  автор статті ганьбить професію журналіста. Стаття одностороння. Стидоба!

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!