На Волині захоплюють районну газету?

На Волині захоплюють районну газету?

Волинь

Сьогодні гаряче у редакції ківерцівської районної газети «Вільним шляхом», яка стала на шлях роздержавлення. За інформацією колективу видання, до приміщення прибули юрист районної ради Дмитро Леліков та працівник райради Артем Ковальов і почали різати замки у вхідних дверях редакції. Також на місці була присутня Людмила Михайленко. Це призначена нещодавно головою Ківерцівської районної ради Григорієм Недопадом (партія «УКРОП») виконувач обов’язків призначено в.о. редактора «Вільним шляхом». Вона змінила на посаді Марію Хітько. Її звільнили нібито за прогул. Проти цього був трудовий колектив газети. Там вважають, що попереднього керівника усунули за відмову підписати і зареєструвати нову редакцію Статуту, яка повністю змінює організаційно-правову форму установи і нівелює права трудового колективу на засновництво друкованого органу. Працівники редакції виступили призначення редактором пані Михайленко. Не віддали новому керівнику печатку та установчі документи. Тоді новий редактор виготовила другу печатку газети «Вільним шляхом», підписала нову редакцію Статуту редакції (не ухвалену на зборах трудового колективу), внесла до державного реєстру зміну прізвища в.о. редактора та змінила право підпису у банківських установах, посвідченого не нотаріусом, а головою Ківерцівської районної ради Недопадом. Все це зроблено без відома трудового колективу редакції, одного із співзасновників газети «Вільним шляхом», та головного бухгалтера установи. З 26 серпня частина кабінетів редакції була опечатана представниками райради та РДА. Також намагалися зламати замки дверей у деяких приміщення редакції. Працівники газети викликали поліцію, але складу злочину у діях чиновників правоохоронці не побачили. Правда і увійти у редакцію новому керівнику теж не вдалося. Сьогодні ж представники райради, райдержадміністрації та новий редактор взяли реванш. Тепер до робочих місць не допускають працівників редакції.

Проблему газети «Вільним шляхлом» на сесії Волинської обласної ради сьогодні також озвучив депутат Анатолій Грицюк. Він звернувся до керівництва області та до правоохоронних органів, аби ті розібралися у ситуації і дозволили районній газеті спокійно пройти процедуру роздержавлення.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!