Гравцям «Волині» зіграти сильніше проти «Зорі» завадив незручний м’яч?

Гравцям «Волині» зіграти сильніше проти «Зорі» завадив незручний м’яч?

Волинь

Попри закономірну поразку від луганської «Зорі» головний тренер лучан після матчу був напрочуд спокійним і без зайвих емоцій об’єктивно поспілкувався із журналістами, вказавши на проблеми в організації гри своєї команди.

– Гра була такою, якою ми, в принципі, її і передбачали. Наша команда не змогла реалізувати деякі напівмоменти. Не зовсім гострі, але моменти були, після яких можна було завершувати атаку. Але на подив я отримав дитячу відповідь від них. Незручний був м’яч. Для молодих хлопців дуже важкий і вони не могли пробити вище і сильніше. Я можу їх зрозуміти.

Самі ігрові дії були порушені з нашого боку в другому таймі. Могли ще два-три м’ячі отримати від «Зорі». Задня лінія розсипалася. Стали повільно переміщатися. «Зоря» збільшила оберти – гравці технічні, дуже добре відкриваються, зіграні. У нас поки не виходить колективна командна атака. Ми поступилися хорошій команді, все так, як і повинно було бути – ми програли.

Ця гра дасть нам ще більше аналізу. Зрозуміємо ще раз над чим працювати. Футболісти повинні зрозуміти, для того, щоб грати на високому рівні, потрібно багато працювати без м’яча, швидше думати і більше боротися.

Бракує хлопцям чоловічого характеру, хоча вони старалися. У нас все на стадії розвитку: й ігрові, й атлетичні можливості. «Зоря» вже розвинена команда.

– Вам не здається, що команді в другому таймі не вистачило фізичних кондицій? Хлопці просто перестали бігти...

– Думаю, у нас було достатньо футбольних сил. Є м’язи, є працездатність. Вона має свій ліміт, який був вичерпаний. У другому таймі ми все одно активно грали на атаку, намагалися обігравати, загострювати, але не могли потужно завершити атаку. Відкривалися, тому що хотіли забити. «Зоря» ж використала вільні зони. Ми грали нормально. Вважаю, це був відтінок чоловічого футболу. «Зорі» ми ще не можемо скласти рівноцінну конкуренцію. Доживемо до зими, пройдемо збори, попрацюємо з хлопцями. Думаю, вони змужніють за півроку.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!