Тепла зустріч, щира розмоваЧитачі з книгами Євгена ХОТИМЧУКА

Тепла зустріч, щира розмова

Волинь

У літературно-мистецькій світлиці «У світ прекрасного», що діє при Рожищенській районній бібліотеці, на гостині побував заслужений журналіст України, автор книг «Батькова хата», «Спокута», «Суд», «Іду до тебе», «Рідна мати моя» Євген Хотимчук.
Уродженець Рудки-Козинської розповів, яким був його шлях до професії, пригадав, що спонукало написати перший допис до районної газети, яким було навчання в школі № 1 міста Рожища. Після його емоційної, яскравої, насиченої цікавими життєвими історіями розповіді присутні змогли почути відповіді на запитання, які їх цікавили. Навіть цей діалог Євген Якович вів невимушено, ніби продовжуючи розпочаті в новелах, оповіданнях та романі роздуми про життя, про ті «скалочки пам’яті», які є у кожного з нас і «виринають у безмежному морі життєвих буднів і негараздів, проблем та неспокою». Бо його книги – з життя, у них немає вигаданих сюжетів, а герої завжди списані з якоїсь людини.
Цей діалог з читачами письменник перемежовував дотепними примовками, віршами або ж коротенькими філософськими сентенціями. Водночас ставав надзвичайно серйозним, коли говорив, наприклад, про те, що у його планах – великий роман про УПА на Волині.
За цікаву зустріч земляку щиро дякували його колишня вчителька Емілія Яцків та директор Рожищенської ЦБС Світлана Осипчук.
Євген Хотимчук подарував бібліотекам району збірку новел «Рідна мати моя». Те, як трепетно ставиться він до пам’яті про свою маму, варте наслідування.
Раїса МАЦЮК,
Волинська область

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • T Редактор сайту Ірина Бура 066 606 94 80
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×