Сьогодні у Луцьку Володимир В’ятрович презентує книгу про польську-українську війну 1943 року

Сьогодні у Луцьку Володимир В’ятрович презентує книгу про польську-українську війну 1943 року

Волинь

Сьогодні у Луцьк завітав Голова Українського інституту національної пам'яті Володимир В'ятрович із презентацією книжки «За лаштунками «Волині-43». Невідома польсько-українська війна».

Спершу у Книгарні «Є» (вул. Лесі Українки, 30) запланована відкрита прес-конференція з дослідником-науковцем. А о 17:00 у Палаці Культури (вул. Б. Хмельницького, 1) відбудеться презентація книги Володимира В’ятровича. Автор у науково-популярному стилі виклав історію польсько-українського конфлікту. В основі дослідження – свідчення безпосередніх учасників подій, документи українського та польського підпілля, Армії Крайової й УПА, що були головними дійовими особами трагедії.

Важливо, що цю книжку презентують у Луцьку, бо трагедія зачепила безпосередньо волинян. Читач отримає можливість сформувати власну думку про події не на основі політичних спекуляцій, а за допомогою фактів і документів.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!