«Волиньбаскет» виграючи у «Миколаєва» 14 очок, зазнав крупної поразки

26 грудня 2016, 09:52
0
0
0

Передостання домашня гра цього сезону не додала позитивних емоцій уболівальникам «Волиньбаскета». А починалося усе просто чудово. Лучани на правах господарів майданчика грали першим номером і до середини другої чверті відрив від «корабелів» складав 14 очок. Але далі «лицарі» просто посипалися. Це дозволило гостям не лише підрівняти ситуацію, а навіть піти на велику перерву лідерами у матчі. І у подальшому у підопічних Дмитра Чайковського не виявилися аргументів, аби повернути гру у вигідне русло. У підсумку поразка 69:85 (23:13, 13:27, 17:22, 16:23).

«Миколаєву» перемога була просто більше потрібна, адже «корабели» ведуть боротьбу з «Кременем» за вісімку найсильніших, щоб продовжити боротьбу за нагороди. А для «Волиньбаскета», як відомо, увесь сезон пройшов під знаком пошуку стабільних джерел фінансування. Тож думати про якісь над завдання не доводилося. Приємно уже те, що луцькі поціновувачі баскетболу змогли на власні очі побачити легендарні українські «Будівельник», «Хімік» та «Дніпро».

Попереду у «Волиньбаскета» лишилося ще два матчі з «Кривбасом».