На Волині рятують кілька десятків лебедів, які потрапили у крижану пастку

На Волині рятують кілька десятків лебедів, які потрапили у крижану пастку

Волинь

У селищі Іваничі на Волині на озері Татарка щороку зимують лебеді, які не відлітають у теплі краї. Цю водойму птахи обрали не випадково, адже вона практично ніколи не замерзає, хіба що при сильних морозах, такі як почалися нині.

6-го січня вранці до видання «Буг» зателефонував житель Іванич Валерій Богуш, який підгодовує лебедів, і просив посприяти чимось у порятунку птахів, котрі збилися до купи на невеликій площі.

На допомогу пернатим прийшли члени районної організації Українського товариства мисливців і рибалок. Єгер Володимир Войтович вивіз для підгодівлі птахів два мішки зерна. Але його довелося висипати на лід, адже підібратися до птахів виявилося неможливим. Уже ближче до вечора біля водойми з лебедями зібралися небайдужі люди, приїхали рятувальники. На човні вони дісталися таки до лебедів і погодували їх, а також трохи подробили кригу. Проте через сильні морози лід утворюється швидко, тож допомога людей птахам у найближчі дні знадобиться ще неодноразово.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!