У Луцьку може зникнути бібліотека — приміщення закладу піде з молотка (документи)

У Луцьку може зникнути бібліотека — приміщення закладу піде з молотка (документи)

Волинь

У Луцьку може зникнути профспілкова бібліотека ім. І. Фуріва, яка функціонує на проспекті Молоді. Установою раніше опікувалася обласна федерація профспілок, однак відмовилась від неї. Наразі бібліотеку ніхто не фінансує.

Про проблему розповів громадський активіст Михайло Шелеп.

«Установа існує завдяки ініціативності колективу та керівництва бібліотеки, а виживає за кошти оренди частини приміщення приватним організаціям», - написав Шелеп у «Фейсбук».

Формальним власником бібліотеки і приміщення є Федерація профспілок України, однак там вирішили позбутися культурного закладу. Приміщення ж хочуть продати.

«Колектив бібліотеки не погоджується з таким рішенням. Цікаво, а місто Луцьк зацікавлене у придбанні цього приміщення? Можна було б і бібліотеку зберегти і привабливе приміщення для комунальних установ отримати. Бюджетна комісія могла б це питання прозондувати», - зазначив Михайло Шелеп.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!