НБУ відніс «Платинум Банк» до неплатоспроможних

НБУ відніс «Платинум Банк» до неплатоспроможних

Волинь

За результатами діагностичного обстеження ПАТ «Платинум Банк», проведеного у першій половині 2016 року, у червні 2016 року затверджено необхідний обсяг докапіталізації. Натомість усі банки другої двадцятки за розміром активів, які потребували докапіталізації, повинні були забезпечити позитивне значення регулятивного капіталу станом на 1 січня 2017 року. Керівництву та власникам ПАТ «Платинум Банк», попри усі зусилля, позитивних результатів досягти не вдалося. Тому НБУ прийняв рішення про віднесення ПАТ «Платинум Банк» до категорії неплатоспроможних.

Про відповідне рішення повідомляється на офіційному сайті регулятора.

«Національний банк наголошує, що 97% (197 тисяч осіб) усіх вкладників ПАТ «Платинум Банк» отримають свої вклади в повному обсязі, оскільки їх розмір не перевищує гарантовану Фондом гарантування вкладів фізичних осіб суму 200 тисяч гривень. Клієнти з більшими обсягами вкладів отримають їх у межах суми, гарантованої Фондом. Фонд забезпечить виплати гарантованої суми вкладів в обсязі близько 4,8 мільярдів гривень», – йдеться у повідомленні.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!