18 лютого 2017, 10:54
0
1
1

Відбувся черговий  матч чемпіонату України з баскетболу за участю «Волиньбаскета». Лучани гостювали у Запоріжжі. Місцевий БК виявився не надто гостинним. Господарі майданчика завдали нищівної поразки гостям. Фактично, все вирішилося вже у першій чверті, коли «козаки» розірвали лицарів. Коли старт було провалено, за рахунку 13:4 на користь «Запоріжжя» Дмитро Чайковський взяв тайм-аут, але це не допомогло. Другу частину чверті господарі виграли з рахунком 13:3! Тож, маючи після десяти хвилин матчу -19, лучанам важко було уже про щось мріяти, а запорожцям лишалося тільки технічно довести матч до перемоги. За великим рахунком, «лицарі» так і не знайшли в собі сил на спробу щось змінити. Гра спокійно докотилася до фінальної сирени, яка зафіксувала розгром луцької команди – 82:54 (26:7, 20:16, 18:17, 18:14).