19 лютого 2017, 22:52
0
0
0

Після розгрому у Запоріжжі «Волиньбаскет» мав непросте завдання – потрібно було якось реабілітовуватися перед уболівальниками, але це слід було зробити у матчі з третьою командою чемпіонату «Дніпром». Та спробу «лицарі» таки зробили, та ще й яку. У першій чверті лучани буквально приголомшили дніпрян. «Волиньбаскет» чудово оборонявся і використовував свої шанси. Не змінив ситуацію навіть тайм-аут від тренерів «Дніпра». Перша чверть таки була за лучанами – 17:11. У другій десятихвилинці господарі майданчика ніби оговталися і, навіть, пішли на велику перерву з три очковою перевагою. Але дніпряни заспокоїлися рано. У третій чверті команди влаштували перестрілку дальніми кидками. Краще це вдалося лучанам. Тож перед вирішальною 10-хвилинкою знову попереду був «Волиньбаскет» - 48:41. На жаль, на гарний фініш «лицарям» забракло «фізики». Лучани провели одну з найгірших десятихвилинок сезону, набравши всього три очки. Дніпряни ж накидали більше 20 і вирвали перемогу - 65:51 (11:17, 16:7, 14:24, 24:3).