Екологи оштрафували «Волиньхолдінг» за незаконне користування водою

Екологи оштрафували «Волиньхолдінг» за незаконне користування водою

Волинь

Державна екологічна інспекція у Волинській області звернулась до Господарського суду Волинської області із позовом про відшкодування  шкоди, заподіяної внаслідок порушення законодавства про охорону навколишнього природного середовища приватним акціонерним товариством «Волиньхолдінг», яке славиться виробництвом харчових соусів. Дане підприємство користувалося двома артсвердловинами без дозволу на спецводокористування. Завдані державі збитки екологи оцінили у 59 211 гривень.

Господарського суд Волинської області ще у серпні 2016 року задовольнив позов у повному обсязі. Рівненський апеляційний господарський суд апеляційну скаргу ПАТ «Волиньхолдінг» залишив без задоволення. 20 лютого 2017 касаційну скаргу уже на рішення Рівненського апеляційного господарського суду залишив без задоволення Вищий господарський суд України.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • T Редактор сайту Ірина Бура 066 606 94 80
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×