В «Луцьктепло» порахували вартість тепла у лютому

В «Луцьктепло» порахували вартість тепла у лютому

Волинь

Нарахували плату за послугу з централізованого опалення за лютий лучанам, які мешкають у будинках без засобів обліку теплової енергії. Нагадаємо, тариф залежить від середньодобової температури.

У лютому 2017 року до базового тарифу 30,07 грн за кв. метр донараховано 5,22 грн за кв. метр, відповідно вартість склала 35,29 грн за кв. метр (фактична середньодобова температура зовнішнього повітря становила - 2,09 С, що нижче від середньодобової розрахункової температури зовнішнього повітря, врахованої в тарифі – +1,47 С.

Про це інформують у прес-службі ДКП «Луцьктепло».

Нагадаємо, у січні тариф склав для лучан 42,66 грн за кв. метр. при температурі - мінус 5,45 С.

Слід зауважити, що отримувачам субсидій, яким рахунок за опалення теплопостачальні підприємства формують за нормою із врахуванням фактичної температури зовнішнього повітря, буде компенсовано різницю, обумовлену зміною тарифу за тепло. Це зроблять по закінченню опалювального сезону, коли буде вирахувано середній тариф.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!