Поліція повертається до цілодобоврї охорони бурштинових родовищ на Волині

Поліція повертається до цілодобоврї охорони бурштинових родовищ на Волині

Волинь

На Волинь прибули поліцейські із інших областей України, які забезпечуватимуть правопорядок у місцях незаконного видобудку бурштину в Маневицькому та Любешівському районах.

Про це повідомили у секторі комунікацій ГУНП у Волинській області.

Поліцейські зустрілися із головами районних адміністрацій, де разом із лісівниками та прикордонниками провели координаційні наради. Після цього, заступник начальника поліції Волині Сергій Козак проінспектував підрозділи поліції, які зараз забезпечують правопорядок у місцях ймовірно незаконного видобутку бурштину на території північних районів області. Він перевірив готовність правоохоронців до несення служби у весняно-літній період, стан їх побутових умов у місцях дислокації. Правоохоронцям, які забезпечують правопорядок у місцях ймовірно незаконного видобутку бурштину доставили нові утеплені намети, пристрої для їх обігріву.

За словами Сергія Козака, у разі виникнення потреби, на допомогу наявним на даний момент силам оперативно приходитимуть підрозділи Нацгвардії.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×