Суд поновив на посаді редакторку ківерцівської районки, яку звільнили через конфлікт з райрадою

Суд поновив на посаді редакторку ківерцівської районки, яку звільнили через конфлікт з райрадою

Волинь

15 березня Ківерцівський районний суд Волинської області розглянув позов колишнього в.о. головного редактора газети «Вільним шляхом» Марії Хітько до Ківерцівської районної ради щодо законності її звільнення. Суд визнав протиправним та постановив скасувати розпорядження Ківерцівської районної ради від 1 серпня 2016 року про звільнення пані Хітько та призначення на цю посаду Людмили Михайленко.

Суд зобов’язав Ківерцівську райраду допустити пані Хітько її до роботи на посаді заступника головного редактора. Також, за рішенням суду, райрада має виплатити пані Хітько середньомісячний заробіток за вимушений прогул у розмірі 32 900 гривень 92 копійки та 500 гривень моральної шкоди.

Ківерцівська районна рада має право подати апеляцію на рішення протягом десяти днів.

Звільнили Марію Хітько у серпні минулого року в результаті конфлікту колективу районної газети з районною радою навколо питання роздержавлення. У вересні 2016 колектив видання оголосив про безстроковий страйк. Працівники газети їздили з пікетом до Адміністрації Президента, зверталися у міжнародні журналістські організації.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!