Юлія Вусенко подала у суд на міську раду та Григорія Пустовіта

Юлія Вусенко подала у суд на міську раду та Григорія Пустовіта

Волинь

Як і передбачалося, наступний раунд протистояння між політичними силами у Луцькій міській раді відбудеться уже у судовій площині. Секретар Луцької міської ради Юлія Вусенко подала позов у Луцький міськрайонний суд щодо скасування рішення міськради від 15 березня 2017 року, яким її фактично зміщено з посади. Відповідачем у справі має виступати Луцька міська рада та депутат Григорій Пустовіт, який узяв на себе відповідальність і підписав рішення про звільнення секретаря Луцької міської ради, хоча у правомірності такого рішення є підстави сумніватися. Також Юлія Вусенко у позові вимагає зобов’язати Григорія Пустовіта утриматися від підписання рішень Луцької міської ради.

Схожі новини

Коментарів: 1

  • Мах
    17 березня 2017 року, 13:46 - Відповісти
    0
    Що оспорює Вусенко - рішення прийняте більшістю, чи право підпису Пустовіта, якщо перше то значить що більшість депутатів не можуть приймати рішення і кінець демократії. Якщо право підпису Пустовіта - то що отримуємо: якщо Пустовіт мав право підписати то Вусенко не секретар ради, якщо не мав права підписати то Вусенко секретар і повинна підписати рішення прийняте більшістю і вона більше не секретар.

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!