Суд розпочав процедуру банкрутства «Волиньвугілля»?

Суд розпочав процедуру банкрутства «Волиньвугілля»?

Волинь

Держпідприємство «Волиньвугілля» розпочало процедуру банкрутства 2 березня 2017 року. Ситуація є наслідком позову держпідприємства «Регіональні електричні мережі, яке з 7 грудня 2015 року також знаходиться в процедурі банкрутства.

Про це пише oligarh.org.ua.

Однією з причин банкрутства стали безперечні сумарні вимоги ДП «Регіональні електричні мережі» до «Волиньвугілля» на суму 12,7 мільйона ​​гривень. До первинного позову також приєдналися позовні вимоги ТОВ «Інститут екологічних технологій Донбасу» (856,8 тисяч гривень) і ПП «Схід-Інвестбуд-Сервіс» (477,2 тисяч гривень).

Тому Господарський суд Волинської області почав банкрутство державного підприємства «Волиньвугілля». Позов про банкрутство ДП «Волиньвугілля» був поданий на початку лютого.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!