Вчора попрощалися із загиблими бійцями 14 бригади

Вчора попрощалися із загиблими бійцями 14 бригади

Волинь

Вчора на Ковельщині прощалися із солдатом 14 окремої механізованої бригади Миколою Яворським, який загинув у селі Старий Айдар Станично-Луганського району Луганщини. Під час виконання військового завдання.

Микола Яворський із села Поворськ Ковельського району – тут народився 9 грудня 1982 року. Після строкової служби в армії Микола працював у виправній колонії, пізніше влаштувався на службу в комендатуру авіаційного полігону в Поворську. Коли почалася війна, чоловік підписав контракт із 14-ю окремою мехбригадою і вирушив на фронт.

У рідному селі про Миколу Яворського відгукуються якнайкраще. Мав золоті руки, власноруч звів хату, був дуже набожним. Прощаючись із загиблим Героєм, односельці стояли вздовж вулиць на колінах. У місцевому храмі відбулася панахида. Поховали Миколу Яворського на місцевому цвинтарі з військовими почестями. Вдовою залишилася молода дружина, напівсиротами стали маленькі синочки.

Цього ж дня на у селі Печеське на Хмельниччині ховали побратима Миколи Яворського з 14 ОМБР 20-річного Миколу Грабарчука.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×