Волинська птахофабрика декларує понад 100 мільйонів збитків за минулий рік

Волинська птахофабрика декларує понад 100 мільйонів збитків за минулий рік

Волинь

«Володимир-Волинська птахофабрика» в 2016 році отримала 133,2 мільйонів гривень чистого збитку.  Про це йдеться в повідомленні підприємства про проведення загальних зборів акціонерів, яке відбудеться 24 квітня 2017 року, пише «Агропортал».

Тим часом активи птахофабрики станом на кінець 2016 року збільшилися на 22%, склавши 1,07 мільярда гривеь, а дебіторська заборгованість зросла в 1,6 раза – до 117 мільйонів гривень. Довгострокові зобов'язання склали 544 мільйона гривень (зростання в 2 рази), поточні – 132 мільйона гривень (зростання в 1,7 рази).

Цікаво, що за 2015 рік «Володимир-Волинська птахофабрика» показала 84,8 мільйона прибутку.

Наразі «Володимир-Волинська птахофабрика» займає близько 5% українського ринку курятини. Підприємство має 5 філій: у Львові, Києві, Вінниці, Житомирі та Володимир-Волинському. Інфраструктура фабрики складається з 100 пташників, забійного цеху і комбікормового заводу.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!