Уряд не погодив створення 8 госпітальних округів на Волині

Уряд не погодив створення 8 госпітальних округів на Волині

Волинь

Нещодавно Уряд розглянув проекти поділу областей на госпітальні округи. В результаті було затверджено склад госпітальних округів 11 областей та Києва.

Пропозиції Волині щодо створення восьми госпітальних округів уряд відхилив, як такий, що не відповідає нормативній базі. Відзначимо, що він приймався Волинською обласною радою в атмосфері всепоглинаючого популізму. Першопочатково уряд пропонував утворити три госпітальні округи у Нововолинську, Ковелі та Луцьку. Більш-менш об’єктивними поправками до цього переліку запопронував поповнити проект нардеп Ігор Гузь.З його подачі до документу включили ще два госпітальні округи з центрами у Любомлі (тут на перетині міжнародних автошляхів та у безпосередній близькості до кордонів України функціонує достатньо сучасна районна лікарня) та Володимирі-Волинському (тут розташована військова частина 14 бригади і мешкають багато військових). Інший нардеп Ірина Констанкевич вирішила й собі не посоромитися перед своїми виборцями і запропонувала створити ще один госпітальний округ з центром у Камені-Каширському. А далі обласні депутати почали доводити справу до абсурду, додавши ще й пропозиції про створення госпітальних округів з центрами у Ратному та Маневичах. Одразу було зрозуміло, що такий проект поділу на госпітальні округи в Уряді не затвердять. Для прикладу, у сусідній з Волинню Рівненській області буде три госпітальних округи, на Тернопільщині – 4, чималенькі Дніпропетровщину та Запорізьку область розбили на п’ять.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!