На Волині медики не дали померти дитині у кареті швидкої

На Волині медики не дали померти дитині у кареті швидкої

Волинь

Ввечері першого квітня бригаду екстренної медичної допомоги викликали до немовляти у Луцький район. Дитина дуже кричала. На місці медики побачили, що дитина була дуже квола. Керівник фельдшерської бригади вирішив госпіталізувати маля одразу в Волинську обласну дитячу лікарню, минаючи ЦРЛ. На півдорозі до Луцька стан дитини погіршився: перестала реагувати на подразники, дихання припинилось, зупинилось серцебиття. Фельдшер, тримаючи немовля на руках, розпочав реанімаційні заходи. Застосував непрямий масаж серця, штучну вентиляцію легень.

Зусилля були успішними – через 25 хвилин у дитини відновилося серцебиття, з’явилося самостійне дихання. Дитина в приймальному відділенні Волинської обласної дитячої лікарні передали реаніматологам, які заздалегідь були повідомлені про госпіталізацію дитини у критичному стані.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!