На Волині ліси Націальнального парку віддали під мисливські угіддя

На Волині ліси Націальнального парку віддали під мисливські угіддя

Волинь

На сьогоднішній сесії Волинської обласної ради під шумок були прийняті одразу кілька рішень, якими роздано у користування десятки тисяч гектарів лісу під ведення мисливського господарства. Левова частка рішень стосується Ківерцівського району, де угіддя отримали громадські організації «Товариство мисливців і рибалок «Горинь» та «Товариство мисливців і рибалок «Легіон». Вони отримали добрий шмат лісів, які належать «Цуманському лісгоспу» у постійне користування строком на 25 років. Так ГО «ТМР «Горинь» отримало 4838 гектарів у Горинському лісництві. Натомість ГО «ТМР «Легіон» виділили угіддя у Берестянському лісництві (5901 гектар) та у Холоневицькому лісництві (6160 гектарів). Відповідні рішення лобіював голова екологічної комісії Волинської обласної ради Василь Столяр, який і сам є неабияким знавцем мисливської справи. Все б нічого, якби абсолютна більшість цих територій не належала до території Національного парку «Цуманська пуща». Як відомо, на заповідних територіях будь-яка господарська діяльність заборонена, і мисливство у тому числі.

Цікаво, що поділити ці ліси намагалися ще наприкінці минулого року. Тоді екологічна комісія підготувала на розгляд сесії схожі рішення. Однак їх зняли з розгляду. Увагу до цього питання у жовтні 2016 року проявила прокуратура. Екологи вважають ці території надзвичайно цінними.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!