Центр Луцька заполонили величезні писанки

Центр Луцька заполонили величезні писанки

Волинь

Cьогодні на Театральному майдані у Луцьку відбулася презентація арт-об'єктів «Писанка», виготовлених у рамках реалізації проекту «Великодні барви». Ініціатором та ідейним натхненником проекту, що вже став традиційним для нашого міста, є відома художниця, член національної спілки художників України Тетяна Мялковська та департамент культури Луцької міської ради.

Цьогоріч свої великодні арт-об'єкти презентували ГО «Арт студія «П'ятерня», декор-майстерня «SINO-SOLOMA», Всеукраїнське об’єднання українок «Яворина» Волинь, ГО «Чарівний пензлик», школи №4 і №24, Луцький базовий медичний коледж, волонтерська ініціатива «Меценати для солдата», художня студія “Барва”.

На пластикових малюнках, з яких складаються яйця, зображені храми, великодні кошики, свічки, квіти, гілочки верби, діти, хатки, усе, що відображає сутність нашого буття, а ще цікаві спільні писанки тим, що у кожного яйця інша кольористика, проте кожне з них яскраве і неповторне.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!