Невідомий меценат пропонує мільйон за інформацію про обстріл польського консульства у Луцьку

Невідомий меценат пропонує мільйон за інформацію про обстріл польського консульства у Луцьку

Волинь

Як відомо, у ніч на 29 березня було здійснено гранатометний обстріл Генерального консульства Республіки Польща у Луцьку. На жаль, виконавців цього теракту досі не встановили (замовника провокації СБУ уже назвала). Небайдужі люди, котрі прагнуть якнайшвидшого розкриття цього злочину, обіцяють надати один мільйон за детальну інформацію про теракт, про це пише сайт 0332 з посиланням на голову Волинського товариства «Холмщина» Миколу Онуфрійчука. Він оприлюднив відповідне звернення:

«Шановні волиняни, шановні громадяни України та усі, кому небайдужа доля нашої держави, її міжнародний авторитет та майбутнє. Волинське товариство «Холмщина», яке завжди стояло на державницьких позиціях, підтримувало та розвиває культурні зв'язки між Україною та Польщею, сьогодні звертається до вас за допомогою, якої потребує наша держава, її імідж та подальше успішне європейське майбутнє.

Терористичний акт, що відбувся у мирному Луцьку в ніч з 28 на 29 березня 2017 року на території Генерального консульства Республіки Польща, збентежив нас, шокував жителів міста, Україну, світ. Бачачи наше трепетне ставлення до цієї події, небайдужі люди звернулися до нас із проханням оголосити про їхнє бажання надати допомогу в розкритті цього ганебного злочину і задля цієї важливої справи вони готові гарантувати один мільйон винагороди.

Контактні дані для конфіденційного спілкування - 097-7-911-911».

Нагадаємо, що раніше УСБУ у Волинській області оголосило про винагороду у розмірі 25 тисяч гривень за інформацію, яка допоможе у пошуку винних у терористичному нападі на консульство Польщі у Луцьку.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!