У Луцьку журналісти чергують під складом з фальсифікатом, щоб його не вивезли

У Луцьку журналісти чергують під складом з фальсифікатом, щоб його не вивезли

Волинь

У середу журналісти телеканалу «Аверс» виявили склад у районі вулиці Ківерцівської, де може зберігатися фальсифікована горілка. Попередньо працівники телеканалу зробили «контрольну» закупку, придбавши 10 пляшок горілки «Club vodka» за ціною 36 гривень за пляшку. Очевидно, що при такому ціноутворені не враховано акцизний податок. Тож журналісти звернули увагу на підозрілі акцизні марки. З правоохоронних органів на повідомлення журналістів відгукнулися лише у податковій поліції. Проте провести детальний огляд складського приміщення, яке, за інформацією ТРК «Аверс», належить родині депутата Луцької міської ради Петра Нестерука, не змогли, оскільки на це не було відповідного рішення суду.

Нині журналісти та фіскали влаштували нічне чергування під приміщенням, аби з нього не вивезли «ліву» горілку. Загалом на складі її налічується близько 400 ящиків.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!