Шукають, хто влаштував смердоту над Луцьком

Шукають, хто влаштував смердоту над Луцьком

Волинь

Уже більше тижня лучан турбує «аромат» нечистот, який поширюється містом, починаючи з вечірньої пори і до ранку практично щодоби. Особливо відчутний фекально-аміачний запах у мікрорайоні Вересневе, в районі підшипникового заводу та вулиць Гнідавської, Потебні, Львівської. За попередньою інформацією, неприємний запах може спричинити розпочата в 2017 році діяльність цеху з виробництва технічних спиртів, добавок до палива. ТзОВ «Біопаливно-енергетична компанія» плановою потужністю 48 т/добу, розміщений на території Гнідавського цукрового заводу на вулиці Ранковій, 1. Підозри падають й на очисні споруди цукроварів, що знаходяться на відкритій місцевості на території Луцького району. За результатами візуального обстеження можна зробити висновки, що неприємні запахи можуть виникати від зливання автомобільними цистернами на поля фільтрації нечистот від цехів по забою великої рогатої худоби та свиней та від скиду стічних вод цукрового заводу.

Також планують провести позапланову перевірку виробничої діяльності ПАТ «Гнідавський цукровий завод» та ТзОВ «Біопаливно-енергетична компанія».

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!