«Континіум» фінансував «Радикальну партію» Ляшка?

«Континіум» фінансував «Радикальну партію» Ляшка?

Волинь

Деякі донори «Радикальної партії» Ляшка були пов'язані із групою «Континіум». Про це йдеться в розслідуванні Руху ЧЕСНО партійних звітів РПЛ за 2016 рік.

Зокрема, чинна депутатка Чернігівської міської ради Наталя Осіковська до осені минулого року була директоркою ПП «Кристал», що просуває інтереси групи на Чернігівщині.

«Ця компанія заходила до Чернігова, вона тут приглядала собі майданчики для будівництва АЗС, у них були плани певні і, в принципі, вони один майданчик реалізували у нас, є така West Oil Group (WOG). Мої функції стосувалися розвитку, підготовки документації та повинні були б стосуватися саме як керівника цього підприємства. На той момент, коли змінилася ситуація в компанії, в цьому просто відпала необхідність. Це не має відношення ні до яких партійних питань», – пояснює руху ЧЕСНО Осіковська

«У нас зв’язки тільки з Ротшильдами та Рокфеллєрами», – віджартувався Ляшко на запитання журналістки ЧЕСНО, чи є у РПЛ зв’язки з «Континіумом».

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!